Pályázati felhívás: Ludovika Scholars Program 2024

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem újra meghirdeti a Ludovika Scholars Program elnevezésű nemzetközi vendégelőadói pályázatát. A kezdeményezés célja, hogy az egyetem polgárainak lehetőséget biztosítson közép-kelet-európai oktatókkal, kutatókkal és szakértőkkel való eszmecserére, valamint a Program vendégelőadói megismerkedjenek az egyetemen folyó oktatói, kutatói és szakértői munkával, és kapcsolatot építsenek ki akadémiai partnereikkel.

A pályázat nyertesei egy-egy hét időtartama során nyilvános előadásokat tartanak, műhelymegbeszéléseken és szakmai konzultációkon vesznek részt a fogadó karok, illetve kutatóintézetek szervezésében, megalapozva ezzel a küldő intézményekkel való szorosabb együttműködést, lehetővé téve jövőbeni joint vagy double degree programok kiépítésének alternatíváit, valamint közös kutatási és publikációs lehetőségek feltérképezését.

A pályázattal kapcsolatos bővebb információk IDE kattintva elérhetők.

A pályázatok benyújtási határideje: 2024. május 20.

A pályázati anyagok feltöltése ITT. A pályázattal kapcsolatos kérdéseket a ludovika.scholars@uni-nke.hu e-mail címre küldhetik.

Címkék: LSP Felhívás